+36 (30) 619 5457

Csatlakozz hozzánk! Ingatlanértékesítőket keresünk!

Cégünk a város egyik vezető ingatlanközvetítő vállalkozása, és bővítjük csapatunkat! Ha szeretnél egy dinamikus, inspiráló környezetben dolgozni, ahol a sikerértékesítői teljesítményed alapján lehetőséged van magas jövedelemre szert tenni, akkor várunk téged!

Mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, magasan a legjobb jutalékos rendszer
  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőségek az ingatlanpiac legfrissebb trendjei és technikái terén
  • Rugalmas munkaidő, lehetőség rész- vagy teljes munkaidős állásra
  • Inspiráló munkakörnyezet és támogató csapat

Elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Ambíció és proaktivitás az ügyfélkapcsolatok kialakításában és ápolásában
  • Rugalmasság és képesség az önálló munkavégzésre
  • Ingatlanügynöki tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Ingatlanközvetítői végzettség előny, ha nincsen, hajlandóság annak elvégzésére

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség számodra megfelelő, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi elérhetőségek egyikére:

Email: monadingatlan@gmail.com Telefonszám: +36 30 619-5457

Ne hagyd ki ezt a kiváló lehetőséget, csatlakozz hozzánk, és válj részévé egy sikeres csapatnak, ahol a kitartás és a tehetség mindig meghozza gyümölcsét!